امیرعباس بشاش

مدیریت حرفه ای هتلداری

مدیریت جهانگردی برنامه ریزی و توسعه

طراح و توسعه دهنده وب

امیرعباس بشاش

مدیریت حرفه ای هتلداری

مدیریت جهانگردی برنامه ریزی و توسعه

طراح و توسعه دهنده وب

خدمات گردشگری

فعالیت های کاری من در زمینه گردشگری به شرح ذیل می باشد
جهت هرگونه همکاری و مشاوره در زمینه های فوق با اینجانب مکاتبه داشته باشید.

با توجه به فعالیت و سابقه کاری اینجانب در صنعت گردشگری به معرفی خدمات قابل ارِائه توسط ما در این زمینه توجه فرمایید. تیم ما به دلیل تخصص و تجربه در همه زمینه‌های گردشگری سرویس‌دهی می‌نماید تخصص و تجربه تیم اجرایی من تا کنون باعث شده که در همه زمینه‌های خدمات مسافرتی فعال باشیم و بتوانیم پرچم‌دار بهترین سرویس‌ها باشیم
ما با در اختیار داشتن تیم‌ های مختلف کاری و با تجربه نزدیک به ۱۰ سال در زمینه‌های زیر به شما سرویس می‌دهیم و سرویس های ما و خدمات ما بدین شرح است

تور ورودی میهمانان خارجی

امروزه کشورها به جهان معرفی جاذبه‌های گردشگری خود را با استفاده از ابزارهای مختلف تلاش می‌کنند. ایران با ۲۱ اثر جهانی، سعی در جذب گردشگران خارجی دارد. تیم بازاریابی تورهای ورودی ما با زبان‌های متعدد به جذب گردشگران خارجی می‌پردازد و خدمات گوناگونی ارائه می‌دهد.

برگزاری دوره های آموزشی گردشگری

صنعت گردشگری، پرسودترین صنعت جهان و ایجاد کننده بیشترین شغل در مناطق گردشگری است. امروزه گردشگری یکی از فعالیت‌های پیشرفته جهانی است و ما در زمینه آموزش مدیران و پرسنل گردشگری، دوره‌های متنوعی ارائه می‌دهیم تا مهارت‌های لازم را به آنان انتقال دهیم.

فروش تجهیزات و لوازم گردشگری

انتخاب تجهیزات سفر ورزشی و طبیعت گردی برای مسافران مهم است. ما با تجربه و دانش درخشان خود در صنعت گردشگری، به شما بهترین خدمات و تجهیزات جهانی را ارائه می‌دهیم.

خدمات گردشگری درمانی

گردشگری درمانی در ایران، با هزینه‌های پایین و تیم پزشکان حرفه‌ای، از کشورهای همسایه جذب گردشگرانی برای درمان مختلف شده است. ما برنامه‌های کامل از هماهنگی پزشک تا اقامت و ویزا ارائه می‌دهیم.

راهنمای تور در ایران

ما با داشتن راهنمایان مجرب و متخصص، خدمات رزرو راهنمای تور را برای مشتریانی که تمایل دارند در سفرهای شخصی یا تفریحی خود در ایران یا جهان، با همراهی راهنمای تور حرفه‌ای به جاذبه‌های گردشگری شهر مورد نظر بروند، فراهم کرده‌ایم.