گزارش یک برند به روایت محمود محمدیان - هتل بین المللی خلیج فارس

 گزارش یک برند به روایت محمود محمدیان - هتل بین المللی خلیج فارس
امسال هم نظیر پارسال در شهر بندر عباس سخنرانی داشتم. امسال به دعوت شرکت تصویر هنر و از سوی آقای احمدی و آقای شهرزاد رفتم بندر عباس و در هتل هرمز که پارسال محل اقامتم بود به همراه سخنران محترم همکار آقای محمدی ،سخنرانی در خصوص اصول موفقیت در بازار ایران کردیم.همان طوری که گفتم محل سخنرانی هتل هرمز بود.
اما محل اقامتم هتل بین المللی خلیج فارس بود در ده کیلومتری شهر بندر عباس در یک فضای صنعتی و کنار شرکتها و هولدینگهای بزرگ بندر عباس.در این هتل با آقای امیر عباس بشاش آشنا شدم که مدیر هتل بودند و آن قدر فرد حرفه ای و توانمندی بودند که من را تحت تاثیر قرار دادند. ایشان در هتل خلیج فارس برنامه های تحولی زیادی را دارند پیگیری می کنند که البته همه می دانیم فضای کسب و کار هتل ها در ایران بسیار سخت و توانفرساست. غذای بسیار خوب دریایی که در این هتل سرو شد خاطره خیلی خوب از بندر عباس در ذهن من برجا گذاشت.آقای بشاش بر روی نیروی انسانی خود در حال سرمایه گذاری جدی است و در عین حال تلاش می کند در آینده هتل را به فضایی برای برخی از برنامه های جانبی برای جوانان تبدیل کند.این هتل رفته رفته می رود که خود را به بهترین هتل بندرعباس تبدیل کند. راهی سخت که به نظرم با شخصیت و تجربه و توانی که در مسوولان این هتل سر و کار دارم انجام شدنی است. همیشه اعتقاد دارم که مدیران توانمند نظیر آقای بشاش می توانند در هر سیستمی تحول ایجاد کنند.
امیر عباس بشاش
امیر عباس بشاشنویسنده مطلباین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

امیر عباس بشاش کارشناس هتلداری , طراح و توسعه دهنده وب هستم.
دارای مدرک کارشناسی هتلداری و بیش از 15 سال در این صنعت دارای تجربه می باشم و بیش از 10 سال به صورت حرفه ای در زمینه طراحی و توسعه وب مشغول هستم.

در تماس باشید

AmirAbbas@Bashash.ir

09303895457

02188208956

تهران , هتل هالی

همکاران

Fars Travel Company
Hally Hotel
ToQeshm
Brave