افشاگری در خصوص انتخاب برترین‌های همایش گردشگری

افشاگری در خصوص انتخاب برترین‌های همایش گردشگری
امیرعباس بشاش، مدیر جوان عرصه هتلداری کشور می‌گوید همواره پیش از برگزاری همایش‌های گردشگری، پیشنهاد پرداخت مبالغی جهت کسب نشان "هتل برتر" به هتلداران ارائه می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، امیرعباس بشاش در خصوص اهمیت برگزاری مراسم بزرگداشت روز جهانی گردشگری و اهدای جوایز به برترین‌های فعال در این حوزه، اظهار داشت: برگزاری چنین مراسمی بسیار خوب و حائز اهمیت است و امیدوارم به جای یک‌بار، چندین بار در سال برگزار شود ولیکن بایستی معیارها و ضوابط انتخاب برترین‌ها مشخص باشد.
امیرعباس بشاش ابراز داشت: برای مثال مهمترین عامل برای انتخاب یک هتل به عنوان "بهترین هتل"، سطح و نحوه ارائه خدمات و همچنین نظرات و میزان رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده در هتل است که وب‌سایت مطرحی همچون TripAdvisor نیز بر اساس همین معیارها بهترین هتل‌های سراسر جهان را انتخاب می‌کند.
مدیرکل هتل بین‌المللی خلیج‌فارس تصریح کرد: خدمات یک هتل 5 ستاره را نمی‌توان با هتل‌های 2 یا 3 ستاره مقایسه کرد زیرا قطعا خدمات هتل 5 ستاره در بالاترین سطح خود قرار دارد.
بشاش در بخش دیگری از اظهارات خود دست به افشاگری زد و گفت: معمولا قبل از برگزاری چنین همایش‌هایی تحت عنوان برند برتر، هتل برتر از نظر مشتریان و ... که غالبا توسط بخش خصوصی اجرا می‌شوند، نامه‌هایی از طریق فکس برای هتل‌ها ارسال می‌شود با این مضمون که به عنوان "هتل برتر" انتخاب شده‌اید و چنانچه قصد شرکت در این مراسم و کسب جایزه را دارید بایستی مبلغی بالغ بر چند میلیون تومان، پرداخت نمایید.
مدیر جوان عرصه هتلداری کشور در پیان گفت: بدون شک امتیازدهی و ارزیابی خدمات ارائه شده در یک هتل از طریق تنها یک فرم و در مدت زمان کوتاه، امکان‌پذیر نیست هر چند که برای هتل‌های بنده در تهران و بندرعباس هیچ فرمی نیز ارسال نشده است.
امیر عباس بشاش
امیر عباس بشاشنویسنده مطلباین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

امیر عباس بشاش کارشناس هتلداری , طراح و توسعه دهنده وب هستم.
دارای مدرک کارشناسی هتلداری و بیش از 15 سال در این صنعت دارای تجربه می باشم و بیش از 10 سال به صورت حرفه ای در زمینه طراحی و توسعه وب مشغول هستم.

در تماس باشید

AmirAbbas@Bashash.ir

09303895457

02188208956

تهران , هتل هالی

همکاران

Fars Travel Company
Hally Hotel
ToQeshm
Brave