هورمون های کشاورزی

هورمون های کشاورزی

نماینده رسمی و انحصاری زایتن نیوزلند در ایران

مشاوره و ارائه خدمات
هورمون گیاهی، تنظیم کننده های رشد گیاه، تامین مواد شیمیایی کشاورزی، فروش محصولات کشاورزی، تامین کننده هورمون گیاهان، آفت کش ها، علف کش، محصولات تنظیم کننده های رشد

فعالیت های کاری من در زمینه خدمات کشاورزی به شرح ذیل می باشد
و شما می توانید جهت هرگونه همکاری و مشاوره در زمینه های فوق با اینجانب مکاتبه داشته باشید.
Xyten در ابتدا در نیوزیلند در سال 2002 بکار رفته و روز به روز سریعتر و روزمره تر می شود که لینک های قابل اعتماد بیشتری را برای مشتریان جدید در بسیاری از کشورها به همراه داشته باشد.
Xyten در حال حاضر دارای پایگاه در انگلستان، استرالیا، آمریکا، نیوزیلند وهمچنین در چین نیز می باشد. انگیزه و عرضه ما در تکنولوژی امروز برای حمل و نقل سریع تر از کالاها و محصولات است.
گسترش زایتن مبتنی بر توجه به هزینه بهینه در قیمت هدف برای همه مصرف کنندگان در سراسر جهان است که همیشه با توجه به تکنولوژی و کیفیت و اعتماد به صنعت کشاورزی استرالیا شناخته شده است
تخصص منحصر به فرد ما در کشاورزی به دلیل روابط نزدیک بین کشاورزان و دانشمندان ما و منابع مورد اعتماد ما برای به دست آوردن مواد خام بسیار مفید است. هر دو با شور و اشتیاق مشترک و عزم و اراده برای انجام کارها در کنار یکدیگر هستند.
محصولات Xyten، فرمولاسیون های منحصر به فرد و اثبات شده هستند که به راحتی تکرار نمیشوند، و بسیار متمرکز و مقرون به صرفه تر از محصولات جایگزین را ارائه می دهند. Xyten با افزایش ساختار شیمیایی گیاه، رشد مطلوبی را تولید می کند، اما این کار را به طریقی کاملا ایمن انجام می دهد.
Xyten متکی به تکنولوژی نوآورانه است که در بسیاری از برنامه های مختلف مورد آزمایش و تست قرار گرفته است تا بدون توجه به اینکه شما یک تولید کننده تجاری یا یک باغبان خانگی هستید، میتوانید محصول مورد نیاز خود را از ما تهیه نمایید.
کلیه محصولات زایتن از بهترین مواد اولیه از سرتاسر جهان تهیه می شود ودارای بالاترین استانداردهای بین المللی زیست محیطی و کشاوئرزی می باشد.
برای ما، بهترین نتیجه ما زمانی است که شما با محصول خود هیجان زده می شوید.
محصولات Xyten در نتیجه تحقیقات گسترده در آزمایشگاه توسط تکنسین های ما هستند که متعهد به حفظ طبیعت و ترویج دنیای سبزتر هستند. Xyten یک علامت تجاری ثبت شده در نیوزلند است که برای هر دو تکنولوژی پیشرفته و ارزش های طبیعی کشور ما مشهور است، که با استانداردهای بالا مورد نیاز برای پذیرش و صدور گواهینامه در قانون نیوزلندی مطابقت دارد.
persianlogowhite.png
کارشناس هتلداری
مدرس غواصی و طراح سایت
© 2019, امیر عباس بشاش

اطلاعات تماس

0098-21-8890-4090       AmirAbbas@Bashash.ir

جستجو