خدمات غواصی

خدمات غواصی

مشاوره و ارائه خدمات
آموزش غواصی , تجهیزات غواصی , مقالات غواصی

فعالیت های کاری من در زمینه خدمات غواصی به شرح ذیل می باشد
و شما می توانید جهت هرگونه همکاری و مشاوره در زمینه های فوق با اینجانب مکاتبه داشته باشید.

درباره ما، ماموریت، چشم انداز

این مرکز یک وبسایت شخصی و برای گروهی از غواصان می باشد و ارتباطی با سازمان ها دولتی و غير دولتی ندارد و وابسته به کلوب خاصی در ایران نيست بدیهی است که ما در ابتدای این راه میباشيم و نظرات و پيشنهادات علاقمندان در ارتقا سایت یاری رسان ما خواهد بود

برنامه‌ها و اهداف ما

مرکز غواصی ایران با هدف افزایش علم وشناساندن این رشته مفرح در کشور عزیزمان ایجاد شده است نویسندگان این سایت از غواصان کار آزموده و با سابقه می باشند و استادان و مدرسان در باﻻ بردن سطح علمی این رشته در ایران در کنار ما خواهند بود. اطﻼعات قابل دسترس کاربران در این سایت شامل آموزش غواصی , آشنایی با لوازم غواصی و قيمت های روز آن در مراکز فروش ایران , معرفی مراکز آموزش غواصی معرفی اساتيد و مدرسان غواصی ایران , مراحل آموزش از ثبت نام تا اخذ مدارک بين المللی و غيره
خدمات غواصی
بازدید از این دنیای آبی و بیکران با غواصی و سفر به درون دریا میسر می شود. هنری که امروز توسط مرکز ما به شما تقدیم می گردد و با یادگیری آن به اعماق دریا سفر کنید و از زیبایی و شاهکارهای آفرینش لذت ببرید.
با توجه به فعالیت و عضویت اینجانب در گروه دایو پرشیا و مرکز غواصی ایران به معرفی این گروه و خدمات قابل ارِائه توسط ما در این زمینه توجه فرمایید.
1

آموزش غواصی

مرکز غواصی ایران مفتخر است تا با آموزش غواصی زیر نظر کارشناسان مجرب آقا و خانم دوره های آموزش غواصی خود را از سنین پایین و حتی بزرگسالان ارائه نماید.بنابراین بر آن شدیم که با بزرگترین و مجهزترین مرکز آموزش غواصی در ایران و خارج از کشور همکاری مستمر داشته باشیم. مرکز غواصی ما ، یک مرکز غواصی با استانداردهای آموزشی پدی و با پرسنل مجرب می باشد که در ابتدای سال 1389با بکارگیری استانداردهای روز دنیا و با کسب مجوزهای مربوطه از فدراسیون غواصی و نجات غریق ایران به شماره 1671/268 و وزارت ورزش و جوانان به شماره 468/19/225 فعالیت خود را در جزیره هنگام آغاز نموده است و پس از سالها کسب تجربه و برگزاری دوره های غواصی شعبه دوم خود را در جزیره کیش راه اندازی نموده است.
2

تجهیزات غواصی

 
انتخاب برندهای متخصص
ما معتقدیم که تمامی تجهیزات تولید شده توسط یک برند ازنظر تخصصی و تکنولوژی یکسان تولید نمی شوند و بر همین اساس مرکز ما برندهائی را انتخاب میکند که درتولید برخی تجهیزات غواصی خاص معروف بوده و تجهیزات آنها توسط بسیاری از غواصان حرفه ای مورد استفاده قرارمیگیرند.
 
تنوع در مدل، رنگ و سایز
ما معتقدیم که این حق شماست که ازتجهیزاتی با مدل، سایزورنگ مورد علاقه خود درزمان غواصی استفاده کنید. متخصصین ما تمامی تلاش خودشان را بکار میگیرند تا تنوع بالائی از مدل، سایزورنگ را برای مشتریان خود فراهم نموده تا جوابگوی همه نوع سلیقه ای باشند. کیفیت منحصر بفرد ما به روزترین و با کیفیت ترین تجهیزات غواصی موجود در بازار را به مشتریان خود ارائه میکنیم. سیاستهای بیزینسی ما بگونه ای است که تجهیزاتی را ارائه کند که حداقل زمان ممکن را در انبارهای کارخانه و توزیع کننده سپری کرده باشد تا تجهیزات با کیفیت اولیه به دست مشتریان برسد.
 
گارانتی و خدمات پس از فروش
ارائه کامل گارانتی و خدمات پس از فروش مطابق با استانداردهای بین المللی حق شماست و ما کاملا به تعهدات خود پایبند است. به اعتقاد ما گارانتی و خدمات پس از فروش باید بدون پروسه های زمان بر و فرسایشی اجرا شود و قطعات یدکی مورد نیاز در کمترین زمان ممکن برای مشتریان فراهم گردد.
3

مقالات غواصی

مرکز غواصی ایران با هدف افزایش علم وشناساندن این رشته مفرح در کشور عزیزمان ایجاد شده است نویسندگان این سایت از غواصان کار آزموده و با سابقه می باشند و استادان و مدرسان در باﻻ بردن سطح علمی این رشته در ایران در کنار ما خواهند بود. اطﻼعات قابل دسترس کاربران در این سایت شامل آموزش غواصی , آشنایی با لوازم غواصی و قيمت های روز آن در مراکز فروش ایران , معرفی مراکز آموزش غواصی معرفی اساتيد و مدرسان غواصی ایران , مراحل آموزش از ثبت نام تا اخذ مدارک بين المللی و غيره شما میتوانید با مراجعه به وبسایت ما به نشانی www.divecenter.ir از مقالات ما در زمینه غواصی به صورت رایگان استفاده نمایید.
persianlogowhite.png
کارشناس هتلداری
مدرس غواصی و طراح سایت
© 2019, امیر عباس بشاش

اطلاعات تماس

0098-21-8890-4090       AmirAbbas@Bashash.ir

جستجو